N&D  N & D PRIME Dog Grain Free Adult Mini Chicken & Pomegranate 0, 8 kg značky N&D
Granule N & D PRIME Dog Grain Free Adult Mini Chicken & Pomegranate 0, 8 kg značky N&D
Značka: N&D

N & D PRIME Dog Grain Free Adult Mini Chicken & Pomegranate 0, 8 kg značky N&D

Granule N&D

Dostupnosť: Overiť dostupnosť na sklade

N D PRIME Dog Adult Mini Chicken Pomegrante 2, 5 kg

Ponuka platná k 28.9.2023

11,20 EUR

Výživa psa je kľúčovým faktorom pre jeho celkový zdravotný stav a optimálny fyziologický vývoj. Precízny výber a dávkovanie stravy, ktoré sú v súlade s veľkosťou, vekom a typom podávaného krmiva, tvoria kritický náklad na zabezpečenie trvalého zdravia a životaschopnosti domáceho spoločníka. V tejto odbornej analýze preberieme odporúčané množstvá a frekvencie stravovania pre psy rôznych životných etáp a veľkostných kategórií. Taktiež sa budeme venovať variantom krmiva a významným nutričným zložkám v strave.

Článok "Optimalizácia kŕmnych dávok pre psy: Nutričné aspekty podľa veľkosti, veku a formy krmiva" nájdete v Magazíne

Aký je vhodný podiel bielkovín v strave pre môjho psa a prečo je to dôležité?
Vhodný podiel bielkovín v strave závisí od veku, veľkosti a aktivity vášho psa. Pre šteňatá a mladých psov je dôležité vyššie množstvo bielkovín pre podporu rastu a vývoja tkanív. Pre dospelých psov je optimálny podiel bielkovín závislý od ich aktivity a potrieb svalovej hmoty. Bielkoviny sú nevyhnutné pre obnovu buniek, imunitný systém, zdravú kožu a srsť.

Aké sú rozdiely medzi granulovaným krmivom a surovou stravou (BARF) a ktorý typ krmiva je pre môjho psa lepší?
Granulované krmivo je vyvážené a pohodlné, obsahuje všetky potrebné živiny v presných dávkach. Surová strava (BARF) zahŕňa prírodné zložky, ako mäso a zeleninu, a zvyčajne neobsahuje umelé prísady. Výber závisí od preferencií chovateľa a potrieb psa. Pri surovej strave je dôležité zabezpečiť správne zloženie a dodávanie nutričných prvkov.

Ako presne určiť správne kŕmne dávky pre môjho psa, aby udržal optimálnu hmotnosť a zdravie?
Optimálne kŕmne dávky sa odvíjajú od viacerých faktorov, ako sú veľkosť, vek, fyzická aktivita a metabolizmus psa. Je dôležité sledovať jeho hmotnosť a stav tela a prípadne konzultovať s veterinárom. Všeobecne platí, že sa odporúča sledovať pokyny na obale krmiva a prispôsobiť dávky podľa reakcie psa na stravu a jeho aktuálneho životného štýlu.

Vývoj ceny

Najnižšia cena: 15,2 EUR
Najvyššia cena: 15,5 EUR

Psy / Granule

Krmivo pre psov a Granule N&D

 N&D

Hore